Poronienie i powiększony jajnik

Jetsem po poronieniu, dostalam 2razy tabletki dopochw.cytotec. na usg ginek powiedzial ze mam powiekszony lewy jajnik.ma 5,5 cm, boli mnie jednak ból jest do zniesienia.od 4 dni biore tabl antyk Jaśmin(taka mam kuracje)ale troche plamie krwią, czy to moze byc spowodowane tym jajnikiem?

Tak, zapewne związane jest to z terapią jaką u Pani zastosowano. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem prowadzącym.