Poronienie samoistne, termin miesiączki a poziom b-HCG

Witam serdecznie,w styczniu miałam poronienie samoistne.Cykl-28 dni.Od 12.01(dz. spodz. miesiaczki)do 26.01-plamienie.Nieswiadoma,19.01współzylam z partnerem.Czy mogło wtedy dojść ponownie do zapłodnienia,tydzien przed owulacja?Bhcg spadała przez 3 tyg a potem nagle wzrosła o 10mlU/ml(tj5.02). zrobiłam wtedy RTG kręg. piersiowego i nast. dnia beta zaczęła znowu spadać.Skąd ten wzrost i spadek?czy to przez RTG?brałam luteine i okresu dostalam 2.02 chyba ze to byla implantacja?2.03-znowu okres

Piotr Pilarski

Raczej jest to mało prawdopodobne. Ciężko się wypowiedzieć bez dokładnej znajomości wyników badań. Zaraz na drugi dzień po zdjęciu bhcg nie zaczęłoby się obniżać.

Pozdrawiam.