Poronienie samoistne, termin miesiączki a poziom b-HCG
Witam serdecznie,w styczniu miałam poronienie samoistne.Cykl-28 dni.Od 12.01(dz. spodz. miesiaczki)do 26.01-plamienie.Nieswiadoma,19.01współzylam z partnerem.Czy mogło wtedy dojść ponownie do zapłodnienia,tydzien przed owulacja?Bhcg spadała przez 3 tyg a potem nagle wzrosła o 10mlU/ml(tj5.02). zrobiłam wtedy RTG kręg. piersiowego i nast. dnia beta zaczęła znowu spadać.Skąd ten wzrost i spadek?czy to przez RTG?brałam luteine i okresu dostalam 2.02 chyba ze to byla implantacja?2.03-znowu okres

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Raczej jest to mało prawdopodobne. Ciężko się wypowiedzieć bez dokładnej znajomości wyników badań. Zaraz na drugi dzień po zdjęciu bhcg nie zaczęłoby się obniżać.
Pozdrawiam.