Poziom b-HCG po inseminacji

Witam, jestem 12 dzien po inseminacji i robiłam beta hcg. Wyniki to 0,5 U/l .W razie braku ciazy powinnam przestac przyjmowac luteine na wywolanie okresu, w ciazy brac ja na podtrzymanie. Zawsze mialam wynik 0,1 U/l wiec jest teraz wyzszy i nie wiem co mam robic -jestem w ciazy i nie odstawiac lteiny czy nie jestem i odstawic? Bede wdzeczna za informacje

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proszę oznaczyć BHCG w kolejnych dniach. Tendencja wzrostowa może świadczyć o ciąży.