Inseminacja domaciczna a szanse na zajście w ciążę

Jestem 16 dni po inseminacji domacicznej,wykonywana byla 12dc,a kilka godz po zabiegu wystapila owulacja,potwierdzona przez lekarza,dzis jest 28dc i okresu brak,sluz bialawy rozciagliwy,w pochwie. Bole brzucha kilka razy dziennie jak na okres od 7dni,czy moze to byc ciaza? mam endometrioze 4,biore luteine juz 15dni podjezykowo. Kiedy wykonac test? lekarz mowil ze okres bede miec wczesniej a tak sie nie stalo. Cykle mam regularne od zawsze 28-29dni. Przez ostatnie 4msc co 28. prosze o odp. Mam 27

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję wykonać w najbliższych dniach test ciążowy lub oznaczyć poziom BHcg z krwi. Wyniki należy skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wykonać badanie beta hcg z krwi i udać się do swojego ginekologa.