Pośrodkowe przepukliny krążków międzykręgowych z uciskiem worka oponowego

Witam, Bardzo proszę o interpretację wyników badania MR kręgosłupa szyjnego obie strony. "Badanie MR kręgosłupa w odcinku C1-Th4 wykazuje na poziomach C2/3 i C4-7 pośrodkowe przepukliny krążków międzykręgowych z uciskiem worka oponowego.Rdzeń kręgowy w badanym odcinku bez zmian".

Wielopoziomowa dyskopatia odcinka szyjnego kręgosłupa. Postępowanie lecznicze jest uzależnione od występowania i nasilenia ewentualnych objawów chorobowych. Wskazana jest konsultacja neurologiczna i ortopedyczna z badaniem fizykalnym i wywiadem lekarskim jako niezbędnymi elementami postępowania leczniczego.