Pośrodkowa protruzja krążka międzykręgowego z niewielką lateralizacją

MR kręg TH : Na poz Th3/Th4 pośrodkowa protruzja krążka międzykręg z niewielką lateralizacją na str lewą z uciskiem na worek oponowy. Pośrodkowa przepuklina krążka międzykręg Th6/Th7, z uciskiem na worek oponowy i na przednią powierzchnie rdzenia piersiow. Przepuklina kieruje sie ku górze sięgając 1/2 dolnej części trzonu kręgowego Th3 i wykazuje cechy ekstruzji. Pośrodk protruzja krążk międzyk Th7/Th8 z niewielką lateraliz na str prawą z uciskiem na worek

Wyniki badań obrazowych odnosi się do badania fizykalnego i wywiadu. W innym przypadku jest to tylko opinia neurologa na temat obrazu który widzi na monitorze komputera.