Postępujące osłabienie nóg

mam 24 lata jestem mezczyzna mam ck na poziomie 2800 u/l rece mam sprawne i silne najgorzej jest z nogami które bardzo szybko się mecza i podczas chodzena delikatnie utykam wdaje mi się ze tachooba postepuje cały czas. często mam szybsze bice serca nawet bez zadnego wysiłkiu. lekarze wykuczyli rdzeniowy zanik miśni ,miałem robiony wycinek mięśnia i dbadania dna i z nich wynika ze nie mam zniku mięsni nie ma jeszcze konkretnej dignozy. i nie wiem co mam robic bo czuje ze chodzenie staje cięższe.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, konieczna jest dokładna diagnostyka. Proszę skonsultować się z lekarzem reumatologiem, który wskaże dalszą diagnostykę. Pozdrawiam.