Powiększone węzły chłonne za uchem od 3 tygodni

Mam problem,od ponad 3 tyg.mam powiekszone węzły za lewym uchem(niebolą,sa twarde,wielk.ziarnka grochu)lekarz rodziny swierdzil ze to moze od ucha,bo jest lekki obrzęk w uchu(a wcale mnie nie bolało ani nic)po 10 dniach brania antybiotyku cipronex wezły sa takie same mineły juz 4 tyg.teraz odczuwam ból jakby w gornych zebach 7,8 robilam rtg nic nie wykazalo,dentysta tez mowi ze to nie od zebow wszystko jest ok.Boli jakby w srodku miedzy uchem a gornymi tylnymi zebami.co mam robic?co to moze byc?

Dzień dobry,

Najlepiej jeśli wybierze się Pan do laryngologa, który Pana dokładnie zbada, a w razie potrzeby zleci dodatkowe badania.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz