Powiększony brzuch po pettingu a ryzyko ciąży

pomocy ! ciaza ? strasznie powieksza mi sie brzuch od samego dolu. ocieralismy sie tylko z chlopakiem . robilam 5 testow pierwszy 3 tygodnie po tym , wszystkie wyszly negatywnie a kazdy robiony z tygodniowym odstepem czasu . u ginekologa bylam , robial i usg , powiedzoal ze jest wszystko dobrze ze nie ma ciazy a byam u niego 9 tygodni po stosunku , czy nie zauwazyl ciazy ? jak leze to brzuch jest w miare plaski ale jak stoje jest jak ciazowy . waga jest bez zmian . czy to ciaza ? boje sie .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Kluczowe w wykluczeniu ciąży jest badanie u ginekologa a to ją właśnie nie potwierdziło. Jeżeli odczuwa Pani problemu z brzuchem proponuję skorzystać z porady gastrologa.