Powiększony brzuch poniżej pępka a przepuklina

Witam zauważyłam na swoim brzuchu po prawej stronie,niżej pępka Bule.Raz jes raz nie ma dodam ze miałam usuwane:wyrostek oraz przepukline na odcinku lędzwiowymCzy to rownież przepuklina???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Proponuję skorzystać z porady chirurga.

Aleksander Ropielewski

Bez badanie nie odpowiem Pani jednoznacznie, ale zważywszy na Pani wywiad możliwe, że jest to przepuklina po operacji wyrostka robaczkowego.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski