Powrót do antykoncepcji hormonalnej po 3-miesięcznej przerwie

Witam, przez 2 lata przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne levomine, niestety miałam teraz 3miesięczną przerwę. Czy nie ma żadnych przeciwskazań żebym wróciła do tabletek?

Marta Mielniczuk

Jeśli podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych nie miała Pani żadnych objawów niepożądanych i nie choruje Pani na schorzenia będące przeciwwskazaniem do przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych i wyniki badań są prawidłowe to nie widzę przeciwwskazań aby wróciła Pani do przyjmowania tabletek. Pozdrawiam