Poziom BHCG w ciąży a rozwój dziecka

Dzień dobry. Jestem w ciąży. Miesiączkę miałam 25.10.2016 r. Ze względu na objawy zrobiłam beta hcg 19.11 g.15 wyniosła 38,5, 22.11 g.11 wyniosła 70,8, 24.11 g.14 wyniosła 129,7. Proszę o odpowiedź czy może beta na początku słabo rosnąć a potem już rosnąć w normie? Co mogło być tego przyczyną? I czy mam szanse że dzieciątko jest zdrowe? Dziękuje bardzo za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć jeszcze raz i udać się do lekarza ginekologa.