Poziom D Dimerów a problemy z zakrzepicą żylną

Dzien dobry. Mam pytanie.Moj wynik na D dimery wyszedł 491 czy jest on w normie?Czy rozpoczynją się jakies problemy z zakrzepicy żył?Otrzymuję teraz zastrzyki Dexaven wczesniej diklofenak zastrzyki na stwrdzony nerwobol miedzyzebrowy. czy te leki mają wpływ na zmiany w tym wyniku.Bardzo się martwie.

'Nie podaje Pani zakresu referencyjnego obowiązującego w laboratorium wykonującym badanie, więc nie sposób odpowiedzieć, czy poziom jest prawidłowy. Podwyższony poziom nie potwierdza zakrzepicy, może wynikać np. z toczącego się procesu zapalnego.