Prawdopodobieństwo ciąży a brązowe plamienia

Witam. Staramy sie z chlopakiem o dziecko . Ostatni okres mialam 1 listopada. Od 1 grudnia mam brazowe plamienia. Test robilam 1.12 i wyszedl negatywnie a wspolzylismy 11,14 i22 listopada . Czy moge byc w ciazy i jakie jest tego prawdopodobienprawdopodobieństwo?? Pozdrawiam G.

Milena Lubowicz

Test jest wiarygodny około 14 dni po zapłodnieniu, także może Pani jeszcze powtórzyć badanie.
Pozdrawiam