Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku po owulacji

Witam! 13.03.2015 (dzień po owulacji) miał miejsce stosunek przerywany z moją dziewczyną (ledwie kilka sekund w pochwie). Tydzień po stosunku zrobiła test płytkowy - wynik negatywny. Od tego czasu miała dwie regularne, obfite menstruacje. A ja wciąż się boję. Choć nie odczuwa ona żadnych objaw, to widzę wyraźnie m.in jej powiększone piersi. Rozmawiamy o tym, stara się rozwiać moje wszelkie wątpliwości. Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogłaby być w ciąży? Uważa, że kolejny test jest zbędny.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wystąpiły normalne miesiączki to nie ma możliwości ciąży