Prawostronna PJM uciskająca korzeń nerwowy

W lipcu tamtego roku robiłam rezonans magnetyczny wykryto prawostronom pjm uciskająca korzeń nerwowy w prawym zachyłku aktualnie centralna pjm zwerzająca oba zachyłki boczne co to znaczy czy to jest zmiana na leprze czy gorsze

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.