Prawostronna PJM uciskająca korzeń nerwowy
W lipcu tamtego roku robiłam rezonans magnetyczny wykryto prawostronom pjm uciskająca korzeń nerwowy w prawym zachyłku aktualnie centralna pjm zwerzająca oba zachyłki boczne co to znaczy czy to jest zmiana na leprze czy gorsze

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.