Problem z bólem w okolicy lędźwiowo-krzyżowej u 49-latka

Witam mam 49. Od kilku dni jestem przykuty do łóżka, ból jest w okolicy ledzwiowo krzyżowym.Mam problemy z chodzeniem,a najgorsze są przykurcze, ból jest straszny. Nie jestem w stanie iść do lekarza. Co mam zrobić?

Szanowny Panie, należy wykonać badanie RTG odcinka lędźwiowego kręgosłupa, aby wykluczyć obecność zmian zwyrodnieniowych, które mogą wywołać objawy bólowe. Serdecznie pozdrawiam