Problem z chorobliwą zazdrością męża

Witam .Mam problem z mężem z chorobliwą zazdrością.Otoż jestem juz bezsilna by mi niewmawial bzdur tego sie słuchac nieda .Straszy mnie ze sie zabije a nawet probowal wejsc na parapet mowiac "co myslisz ze nieskocze"mówi mi ze bóg pokaral go taka żoną,że niezasługuje na takiego męza,nie jestem warta jego.Do córki mówi ze ma urojenia ze jest psychiczna,wyraza sie do niej zle "zamknij morde"jak zwracam uwage zeby tak niemowil to mowi ze ma takie prawo bo jest ojcem.Alkohol lubi.Nie mam sił już?

Dzień dobry,

Proszę zwrócić się samej do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, gdzie uzyska Pani stosowną pomoc (psychologiczną, prawną, socjalną etc.).

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Wydaje mi się, iż chorobliwa zazdrość w tym wypadku jest jedynie jakimś elementem większego całokształtu. Proszę zapewnić sobie i córce bezpieczeństwo (zarówno fizyczne, jak i psychiczne) zgłaszając się - tak jak napisała pani Patrycja Stajer - do Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Ponieważ istnieje zagrożenie zdrowia i życia (skoro mąż potrafił wejść na parapet i otwarcie mówić,że się zabije), może Pani również uzyskać w ośrodku informację w jaki sposób można poddać męża przymusowemu leczeniu psychiatrycznemu, jeżeli np. wstępne pani namowy nie poskutkują. Powodzenia!