Problem z czerwonymi oczami a soczewki kontaktowe

Witam! Zmagam sie z problemem czerwonych oczu od roku(listopad 2015).Nosze soczewki od dwoch lat(grudzien 2014).Wiem ze nie przestrzegalem dobrze higieny przy soczewkach np.umyte rece wycieralem recznikiem ktorym poslugiwali sie domownicy.Nigdy nie czyscilem pojemnika tylko wylewalem i wlewalem do nie go plyn.Jestem takze osoba ktora spedza duzo czasu przed komputerem.Krople nawilzajace stosowac zaczalem dopiero we wrzesniu tego roku.Kiedy zauwazylem u siebie czerwone oczy(listopad 2015) udalem

Witam.ma Pan powiklanie po soczewkach. Należy przerwać noszenie na 6 tyg. I zastosować kropkę ze sterydem.oczywiście zakładam ze rogówki ma Pan nieuszkodzone. Kontrole są konieczne co 6 miesięcy pozdrawiam serdecznie