Problem z krytyką w życiu

Nie umiem poradzić sobie z samice na i krytyka u ludzi,jak też tymże robią jazdy mi,np ze ludzie ,chodzi o to ze kumpel,znajomy do znajomego,znajomy najmu czyli przez kolegę lub koleżankę wolałby ,wolałabym przez kogoś niż po przeze mnie powiedzieć ze mało cie znam wybacz nie przyjmę cie do po znajomy najmu najmu, nie pisz do mnie itp..znajomynajomanajomiqkazuja mi,sporztegaja mnie za złego i nietylko co z tym fantem zrobić proszę o poradę pomoc

Witam,
Proszę zgłosić się do psychologa i psychiatry aby wspólnie ze specjalistami przeanalizować problem i podjąć leczenie.
Pozdrawiam

Witam. Trudno jest zrozumieć w.w. tekst. Rozumiem że ma Pan problem z krytyką innych osób. Takie problemy może Pan przepracować z psychologiem podczas sesji terapeutycznej. Pozdrawiam