Problem z męczliwością, nastroje depresyjne a myśli samobójcze

Witam, Mam problem z wieczną męczliwością, nie potrafię się dobudzić rano. Na uczelni praktycznie nie potrafię funkcjonować, jestem rozkojarzona,boli mnie głowa, kiedy patrzę w bok to ąż kręci mi się dziwnie w głowie. Kiedy uprawiam umiarkowaną aktywność to na następny dzień jestem tak wykończona, że ciężko mi funkcjonować. Odkąd pamiętam miałam bardzo słabą kondycję. Oprócz tego mam IBS (zaparcia), jestem bardzo nerwowa,mam nastroje depresyjne, czasem myśli samobójcze. Czasem zdarza się anemia

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Jedyne co mogę poradzić na podstawie tego co Pani napisała to niezwłoczne zgłoszenie się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Panią na szczegółowe badanie i zapewne do innych specjalistów (neurolog). Warto również skorzystać z konsultacji u psychologa lub psychiatry.
Życzę powodzenia,
Michał Pyter

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza