Problem z pierwszym stosunkiem u 19-latki

Witam, mam 19 lat i pewien problem z pierwszym stosunkiem, a mianowicie chodzi o problem z penetracją. Mój mężczyzna po prostu.. nie mógł we mnie wejść. Strasznie sie stresowałam podczas tego i nawet nie podnieciłam tak bardzo. Nie wiem jak mam sie rozluźnić żeby moja pochwa nie była tak spięta. Pozdrawiam i prosze o szybką odpowiesz!

Witam !
To co pani opisała, jest typowym nieprzygotowaniem do współżycia i należałoby zastanowić się nad odpowiednią grą wstępna, może też być u pani zbyt małe nawilżenie przedsionka pochwy, bo nie było odpowiedniej stymulacji. Partner powinien też takie rzeczy wiedzieć,aby seks był satysfakcjonujący potrzebne jest odpowiednie przygotowanie obu partnerów, zarówno psychiczne jak fizyczne ich organizmów.
Pozdrawiam

Widać, nie jest Pani jeszcze w pełni gotowa. Sugeruję poprzestać przez kilka-kilkanaście tygodni na pettingu. Proszę pamiętać o zabezpieczeniu.
Jeśli problemy utrzymywałyby się nadal, to warto rozważyć wizytę u specjalisty.
W Toruniu przyjmuje dr Fronczek, seksuolog i ginekolog, jest to lekarz z wieloletnim doświadczeniem.
Pozdrawiam Panią i także Włocławek, gdzie sie urodziłem i chodziłem do szkoły...
JW, Poznań.