Problem z równowagą, zawroty głowy i pulsowanie łydki po imprezie

Czasami na drugi dzień po imprezie (nie nadużywam alkoholu) czuje się ok (nie mam problemów z oddechem, tętno ok) ale mam wrażenie jakbym miał się zaraz przewrócić i stracić przytomność. Czasami są przy tym lekkie zawroty głowy i zawsze "łapie" mi łydki tzn mam takie odczucie jakbym przebiegł maraton i w prawej łydce widać jak mi coś pulsuje. Dziękuję za pomoc.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Jeśli nie nadużywa Pan alkoholu, myślę że podawane przez Pana objawy mogą być związane z zaburzeniami elektrolitowymi lub/oraz niskim ciśnieniem po pionizacji. Proponuję skonsultować się z lekarzem internistą, który dobierze odpowiednie badania dla oceny, co może być powodem Pana dolegliwości.