Problem z wypróżnieniem u 3-miesięcznej córki

Witam serdecznie. mam pytanie moja córeczka ma 3 miesiące i 2 tygodnie ostatnia kupa była w piątek (6 dni temu) do tej pory robiła dosyć często na 10 pampersów co 4 miał kupy a teraz nie ma w cale.myślę ze jej samopoczucie nie uległo zmiany , nie napina się i nie ma twardego brzuszka.ale kopy jak nie bylo i niema, karmię ją tylko piersią i czasami daje jej koperek do picia.czy ta sytuacja jest jakimś problemem( co mam robić ) czy tak juz ma być ?

Milena Lubowicz

Jeżeli tak nagle, bez uchwytnej przyczyny, cykl wypróżnień uległ zmianie proszę udać się z dzieckiem do pediatry, gdyż należy je zbadać.
Pozdrawiam