Problem z zaparciami u 3-letniej córki

*Proszę mi pomóc, bo juz naprawdę nie wiem co mam robić. Skonczyły mi siępomysły i chyba już nawet cierpliwość. Mam problem z zaparciami u mojej3letniej córeczki. Chcę jej pomóc i oczywiście sobie. ** Zaczęło się rok temu od odstawiania mojej córki od pampersów. Kupy nierobiła raczej nigdy do nocnika,tylko w majtki. Póżniej przyszedł etapztrzymywania stolca, a mianowicie doszło do tego ze nie robiła ich wogóle.Nawet ponad tydzień się zdarzałą. Musiałam wtedy zacząć działać

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.