Problemy hormonalne i brak okresu - co robić?

Witam,
mam mały problem. Zawsze miałam problemy z miesiączką, najdłużej do tej pory nie miałam okresu 3 miesiące, ale to po odstawieniu tabletek, to było jakiś rok temu w wakacje, leżałam w szpitalu, ponieważ testy wychodziły mi pozytywne, a dostałam silnego krwawienia. Lekarze stwierdzili, że nie wiedzą dlaczego testy były pozytywne, bo ciąży nie było tylko. Miałam ostre zapalenie przydatków, potem dostałam z tygodniowym opóźnieniem okres po zastrzykach, ale było ok. Okres ostatni był 15 września i do tej pory cisza.

Testy negatywne ostatni był robiony tydzień temu, a wyniki ze szpitala były ok, z tego co mówią lekarze. Choć nie sądzę, ponieważ testosteron przy normie 0,06-0,8 czy jakoś tak u mnie wynosi 1,6. Tarczyca niby w porządku. Podkreślam, że testosteron ostatnio robiłam ok czerwca, a staramy się z mężem o dzidziusia. Od piątku zaczęłam wymiotować i mam burzę hormonów.
Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Nie sprecyzowała Pani, co rozumie pod pojęciem burza hormonów i czym mogą być spowodowane wymioty. Istotny jest ponadto Pani wiek i długość starań o zajście w ciążę.
Jeśli przy regularnym współżyciu bez zabezpieczenia przekracza on rok proponuję zasięgnąć opinii specjalisty z zakresu endokrynologii ginekologicznej.