Dlaczego nie mam okresu, skoro nie jestem w ciąży?

Witam,
do tej pory miałam regularne okresy, lecz rok temu trafiłam do szpitala z powodu nerek i przy okazji ginekologicznej mój okres trwał wtedy 14 dni. Dostałam lekarstwa i wszystko się unormowało i przed każdym okresem miałam odłożyć tabletki.
10 września miałam ostatni okres, trwał 4 dni i od tego czasu nie mam okresu. 13 października doszło do współżycia z moim chłopakiem, oczywiście zabezpieczyliśmy się.
Teraz jest 06.11.2010 r., a ja nadal nie mam okresu, a co najgorsze, mam delikatne mdłości i 3 dzień boli mnie w podbrzuszu, kłuje i pulsuje na nerki (test robiłam, wyszedł ujemny).
Pomocy, czy mogą być to torbiele? - moje siostry je miały.

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Prawdopodobnie cierpi Pani na jakiegoś rodzaju zaburzenia hormonalne, stąd przedłużone krwawienie i przedłużone cykle. Nie jest również wykluczona ciąża - we wczesnym okresie, wyniki testów ciążowych wykonywanych z moczu są nierzadko fałszywie negatywne.
Radzę ponownie wykonać test ciążowy i umówić się na wizytę do ginekologa. Jeśli wynik testu będzie pozytywny, lekarz poprowadzi Pani ciążę, jeśli negatywny- zleci badania hormonalne i wdroży odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie!