Spóźnia mi się okres, choć w ciąży nie jestem - co mi dolega?

Witam!
Współżyłam z chłopakiem 31 grudnia, ostatni okres miałam 18.12, do dziś jeszcze nie mam (12.02), zrobiłam 3 testy ciążowe, każdy wyszedł negatywnie. Robiłam USG 8.02 i nic, brak ciąży. Jednak dalej brak okresu. Przyjmowałam L***. Jednak nie dostałam po niej okresu. Teraz przyjmuję D***. Mam brać 10 dni po 2, biorę 5 dzień. Nie mam okresu dalej. Czy możliwa jest ciąża?
Proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA, 2 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
ciąża została wykluczona. Najprawdopodobniej przyczyną braku miesiączki są zaburzenia hormonalne. Powinna Pani przyjmować zalecone leki. Gdyby miesiączka się nie pojawiła, konieczna będzie kolejna wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam