Problemy w nawiązywaniu relacji i stres

Witam mam taki problem nie rożnych przypadkach stresuje sie i mam złe samopoczucie gdy mam wyjść i pogadać w towarzystwie lub w prac nie potrafie gadac z dziewczynami stresuje sie i brakuje mi slow jakbym sie czegos bał a jak juz cos zlego ktos mi powie to sie obrazam stresuje sie tez gdy mam jakis wzne spotkanie lub jak mam rozmwiac z kierownikiem lub wazna osoba w pracy nie potrafie z nimi rozmwiac

Witam,
Może dobrze by było, żeby się pan zastanowił czym są spowodowane pana stres przed spotkaniem i lęk, że nic nie udaje się powiedzieć.
W takim przypadku warto zastanowić się nad rozpoczęciem psychoterapii własnej. Taka praca nad sobą trochę trwa ale przynosi bardzo wymierne korzyści.
Pozdrawiam