Problemy w relacjach z matką u 26-latki

witam! mam problem otoz w dziecinstwie mama zawsze bardziej wielbila mojego starszego brata , TERAZ jest dorosly i nic sie nie zmienilo ,brat ma juz zone Z ktora miezszskaja U NAS leczs ZAUWAZYLAM ZE mama woli synowa ode mnie nawet daje mi do zrozumienia abym sie wyprowadzila nie mam juz SILY Z tym zyc

Witam,
Nie piszesz na czym polegają złe relacje,więc jeżeli chcesz poznać ich żródło najlepiej porozmawiaj z mamą w sprzyjającej chwili,przygotowując się do tej rozmowy w sposób spokojny i wyrażając swoje uczucia zamiast zarzutów wobec niej.Można także przeprowadzić taki ogląd oraz symulowany kontakt pod okiem psychologa lub psychoterapeuty,dzięki czemu rozjaśnią się niezrozumiałe dla Ciebie okoliczności.
Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić swój sposob przeżywania / funkcjonowania to warto rozważyć podjęcie psychoterapii (np.: w PZP, prywatnie).
W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.