Problemy z częstym oddawaniem moczu i towarzyszący mu piekący ból

Od dluzszego czasu mam nawracajace problemy z pecherzem: zbyt czeste oddawanie moczu polaczone z piekacym bolem kiedy jest w skapych ilosciach, czesto nawraca po stosunku seksualnym. Podlecze ziolkami i na jakis czas jest spokoj. teraz pjawila sie krew w moczu. Od dluzszego czasu mam problemy ze snem i czeste oddawanie moczu w nocy, nadcisnienie,problemy z sercem, zmeczenie,niewydolnosc umyslowa, czesto opuchniete kostki

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami proszę koniecznie zgłosić się do lekarza. Konieczne jest badanie lekarskie. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć, aby można byłoby coś radzić konieczne jest badanie lekarskie. Być może będzie konieczne wykonanie badań dodatkowych.