Problemy z oddychaniem u 3-latka po przebytym przeziębieniu

Witam. Mój synek po ostatnim przeziębieniu kaszel, katar, podwyższona temperatura strasznie ciężko oddycha w ciągu dnia nie wspominając o nocy, nie skarży się ale okropnie słychać jak powietrze przechodzi gdzieś od nosa po gardło, bywa że siedzi z otwartą buzią. Żadnych innych objawów nie ma. Synek ma 3 lata. Czy to przez przeziębienie? katar? a może jest jakaś inna przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.