Problemy z przybraniem na masie u 18-latka

Witam. Mam problem z przybraniem na masie. I nie chodzi mi już o masę mięśniową, ale tłuszczową. Mam prawie 18 lat, 200 cm wzrostu, a ważę tylko 64kg. Jem dużo, mam normalną przemianę materii, a waga nadal jest ta sama, rośnie, a w zasadzie rosła razem ze wzrostem. Nie wiem co mam robić, bo czego bym nie jadł, waga od paru lat utrzymuję się na tym samym poziomie. Może robię coś nie tak, albo mam to w genach, chociaż nikt z rodziny nigdy nie miał takich problemów. Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Aleksander Ropielewski

Jest to najpenwiej kwesti abudowy ciała zależna od predyspozycji genetycznych. W Pańskim przypadku ważne jest wzmacnianie mięśni stabilizujących ponieważ wysoki wzrost może być powodem ich gorszej funkcjonalności i kontuzji. Proponuję kontakt z dietetykiem jeżeli odczuwa Pan osłabienie lub złe samopoczuci w związku z niską wagą.