Problemy zawodowe a zaburzenia snu i zdenerwowanie

Witam, cały ten rok obfitował w kłopoty a teraz jeszcze utrata pracy, to wszystko odbiło się na moim zdrowiu. Nie mogę spać, od rana narasta we mnie jakby jakiś wulkan, mam uczucie że zaraz wybuchnę a po jakimś czasie wybucham płaczem. Co mi jest?

Zaburzenia, przemęczenie, trudności emocjonalne są wynikiem stresu i trudności, jakie Pan przechodził. Warto zgłosić się do psychologa- pomoże poradzić sobie z trudnościami, udzieli wsparcia i pomoże ukierunkować się na przyszłość, a tym samym odzyskać wiarę w siebie, poczucie bezpieczeństwa i wartości oraz satysfakcji z życia.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza