Problemy ze snem i wybudzanie z lękiem

Witam, Od jakiegoś czasu mam problem ze snem. Raz w miesiącu przez tydzień czasu budzę się dokładnie o tej samej porze np. 4:30. Przez resztę miesiąca zasypiam w okolicach godziny 2 w nocy a budzę się po godzinie 5. W międzyczasie budzę się w nocy. Ponadto ostatnio zauważyłam, że budzę się z płaczem lub krzykiem. Nie mam na nic chęci, jakbym opadła z sił i bardzo szybko się irytuję. Proszę o pomoc.

zbyd duzy poziom stresu i nieradzenie sobie z nim...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza