Proces lecenia odmrożeń

Witam. Mam pytanie odnośnie odmrożeń i ich procesu leczenia. Kilka dni temu odmroziłam sobie uda. Dopiero na drugi dzień to zauważyłam jak po kąpieli skóra zrobiła się czerwona i zaczęła boleć. Od tej pory stosowałam na nią maść Altalan. Ból stopniowo się zmniejsza, natomiast miejsca gdzie skóra była zaczerwieniona zaczyna przybierać siną barwę. I to właśnie mnie niepokoi. Czy to normalna reakcja skóry? Czy powinnam iść do lekarza skonsultować sytuację? Martwię się że plamy zostaną na zawsze.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć