Prośba o interpretację wyników osoby starającej się o dziecko

Witam, proszę o interpretacje wyników. Jestem osobą starającą się o dziecko 7 dni po owulacji robiłam badania i takie otrzymałam wyniki estradiol 170,4 pg/ml progesteron 5,01 ng/ml prolaktyna 20,02 ng/ml Przeciwciała WZW B 344 IU/1 Przeciwciała WZW C niereaktywne Toxoplazmoza gondii IgG 353,9 IU/ml Wirus różyczki IgG 275.10 IU/ml Cytomegalowirus IgG <0,150 U/ml anty-TPO 8,47 Iu/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.