Proszę o pomoc w zinterpretowaniu wyników badań 3-letniej córki

Witam, proszę o.pomoc w zinterpretowaniu wyników badań córki ( 3 lata ) zanim pojedziemy do lekarza. Od normy odbiegają limfocyty, wynik : 60,9 % przy podanej normie do 50 % oraz oraz neutrofile 26,2 % przy normie od 30 %. Reszta wyników w normie. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Anna Waszewska Pediatria

Najlepsza interpretacja przy całej morfologii, na podstawie tych danych nic nie można stwierdzić . I z jakiego powodu były wykonywane? Jeśli reszta była w normie raczej nie ma o co się martwić.