Wynik morfologii u 18-letniej córki

Monocyty w % 10,9 norma 2-10; eozynofile w tys. 0,04 norma 0,1-0,8; eozynofile w % 0,8 norma 3-8. Córka ma 18lat pozostałe wyniki morf. w normie. Czy mam powód do niepokoju. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny pełnego wyniku morfologii krwi i badania klinicznego córki nie mogę się wypowiedzieć odnośnie potencjalnych powodów do zmartwień. Podane wyniki nie budzą niepokoju, jednak nie można na ich podstawie oceniać stanu zdrowia.