Przebarwienia i plamy po pryszczach podskórnych

Witam, po pryszczach podskórnych zostały mi brzydkie czerwone plamki i przebarwienia, które mam już ponad pół roku, co stosować aby się ich pozbyć lub chociaż złagodzić ich wygląd?

Jeżeli występują u Pani aktywne zmiany trądzikowe to należy zacząć od leczenia tego schorzenia. Wykwity trądzikowe mogą ustępować z pozostawieniem przebarwień pozapalnych. Przebarwienia te ustępują w ciągu kilku miesięcy, proces ten można przyspieszyć stosując dostępne bez recepty preparaty miejscowe (Acne-derm, Effaclar-duo-plus). Proszę pamiętać o bezwzględnym zakazie opalania zmian, spowoduje to pogłębienie się problemu.

Witam, zapraszam na konsultację, po obejrzeniu zmian będę mogła dobrać odpowiednią metodę leczenia.
Na blizny i przebarwienia stosuje się peelingi medyczne, czerwone plamki należy obejrzeć aby móc dobrać metode ich usunięcia.