Przedłużający się okres po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

dzień dobry zaczęłam brać tabletki yasminelle po raz pierwszy . podczas pierwszego dnia okresu . mój okres zaczął 6 listopada i się nie kończy . trwa już 11 dni czy powinnam przerwać branie leku . jak przyczyna może być tego że mam tak długo okres . Zawsze miała 7 dni.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeśli nie jest to tylko plamienie, które może wystąpić podczas rozpoczynania antykoncepcji, to krwawienie trwa już dosyć długo dlatego proszę się zgłosić do ginekologa.
Pozdrawiam