Następne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych bez 7 dniowej przerwy a plamienie

Witam, chce przesunąć okres. Czy jak zacznę brać następne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych bez 7 dniowej przerwy to wystąpi jakieś plamienie ? I jeszcze, gdy podczas 7 dniowej przerwy nie dostałam krwawienia z odstawienia czy jest to normalne, i czy mam zacząć 8 dnia nowe opakowanie ? zaznaczam, że w tym miesiącu nie doszło do stosunku.

Jeśli weźmie Pani dwa opakowania tabletek bez przerwy, krwawienie z odstawienia nie wystąpi. Jeśli w przerwie nie wystąpiło, a przyjmowała Pani tabletki bez błędów, należy zgłosić się do ginekologa.