Przedwczesna miesiączka a wysiłek fizyczny
Witam. Zaniepokoił mnie fakt, że po dwóch tygodniach po zakończonym okresie dostałam przedwczesnej miesiączki. Co może być tego przyczyną? Ginekolog powiedział, że ze strony ginekologicznej jest wszystko w porządku. Czy nadmierny wysiłek fizyczny przez ostatnie dwa tygodnie mógł przyczynić się do wczesnego krwawienia? Okres zawsze mam regularnie i wykluczam ciążę bo badanie usg do pochwowe robione tydzien temu nic nie wykazało. Nie stosuję środków antykoncepcyjnych. Co robić? Kasia

KOBIETA ponad rok temu
Bóle menstruacyjne
Witam serdecznie. Istnieje możliwość iż krwawienie śródcykliczne było spowodowane stresem i nadmiernym wysiłkiem . Normalny okres i tak powinien pojawić się zgodnie z terminem.