Przelewanie w brzuchu i potrzeba wypróżnienia oraz kołatanie serca i duszności

Od 4miesięcy mam problem, który pojawia się raz na jakiś czas,ale nigdy nie wiadomo kiedy to nastąpi.Na początku myślałam,że jest to związane ze stresem,ale następuje też podczas niestresowych sytuacji.Zaczyna się 'mielenia' w brzuchu, i automatycznie czuję potrzebę wypróżnienia.Do tego kołatanie serca (u lekarza tętno wynosiło nawet 120) i co za tym idzie duszności. Sam lekarz myślał,że to tarczyca,ale po badaniu krwi i prawidłowych wynikach stwierdził,że 'nic mi nie poradzi'.Proszę o pomoc !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie jelita drażliwego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.