Przeszywające kłucie w okolicy odbytu

Witam, od dosyc dlugiego czasu czuje przeszywajace klucie w okolicy odbytu, chociaz jest ono krotkotrwale i wystepuje dosyc rzadko. To dosyc wstydliwa sprawa wiec wole zapytac tutaj, czy jest sie czego obawiac, czy musze udac sie z tym do jakiegos lekarza? Co powinienem zrobic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u proktologia, ktory po zbadaniu oceni występowanie choroby odbytu. Pozdrawiam