Przetoka ropna po naciętym kaszaku

bardzo proszę , jak to mozliwe aby były inne wyniki badania , z tego samego miejsca ,lecze sie juz ponad rok mam problem ze skóra na twarzy , na marginesie corka wydusiła mi i sie zaczelo ,zmiana ktora trwa do dziś lerzenie w szpitalu biopsia wynik ,,atheroma m-52100,wyciąc,, wiec zas wynik przetoka ropna po nacietym kaszaku policzka zaczeło odrastac kolejny zabiego wyciecia i zas inny wynik granuloma pyogenicum jestem juz przerażona czuję ze chyba zas mi odrasta jestem miesiąc po zabiegu

Leczeniem kaszaka jest jego radykalne , szerokie wycięcie z torebką! Nacięcie jest działaniem doraźnym i wiadomo , że po takim "leczeniu" istnieje duże ryzyko nawrotu! Poza tym należałoby pobrać wymaz z rany , wykonać posiew , antybiogram i zabieg wykonywać w osłonie leczenia celowanego odpowiednim antybiotykiem!!! zż