Przewlekły nieżyt nosa i ucisk w głowie

Witam! Od początku tego roku mam ciągle zatkany nos, całodzienny ucisk w głowie od czoła do skroni, gdy się pochylam to ucisk się powiększa oraz przechodzi do nosa. Jestem zmęczony, senny i brak mi koncentracji. Mam okropnie spuchniętą powiekę i oczodół co nasiliło się w maju a od połowy sierpnia jest z oczami tragedia. Gdy wyjechałem w Bieszczady na 4 dni objawy tam oprócz powiek całkowicie zanikły. Ulgę przynosi mi wyjście na powietrze. Najgorzej czuję sie o poranku.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy wskazują na podłoże alergiczne, wskazana kontrola u alergologa, wykonanie testów.
Pozdrawiam