Przyczyna bolesności mięśni

Od pewnego czasu bolą mnie bardzo mięsnie. Ramion, od gory do lokci od strony zew. Od bioder do kolan a dzisiaj bolą mnie tez duze palce u stop. Jest mi ciezko wstac z krzesla i isc po schodach .zastanawiam sie co mi dolega.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć naczyniowego podłoża występujących objawów. Wskazana jest wizyta u lekarza.