Przyczyny wodnistej biegunki

Jakis Czas Temu Dostalam Dziwnej Biegunki-co jakies 30 sekund Woda z calego Organizmu Przepompowywala Mi Sie Do Jelit,tak iz w koncu Wydalalam Prawie Sama Wode.Za Kazdym Razem Towarzyszylo Temu Dziwne Mrowienie z jedne Strony Glowy.W Pewnym Momencie Zaczelam Sie starac Oddychac,w sposob, by Niejako WessacTe wode.Po Tym Mi to na chwile przeszlo, ale podobne wypadki powtarzaly sie jeszcze pozniej.Od tej pory mam duze problemy z jelitami. zaden lekarz dotad nie zdolal mi pomoc.Nie wiem z czym to moze miec zwiazek.Prosze o porade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Częste biegunki mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie jelit. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.