Jaka jest przyczyna wodnistych biegunek?

Od 2 miesięcy mam ostre ,wodniste biegunki po każdym pokarmie , lekarz pierwszego kontaktu zalecił jedynie elektrolity I koniec. Martwię się bo uważam ,ze to nie jest normalne. Chciałabym poważnie się przebadać aby wykluczyć lub podjąć odpowiednie leczenie . W przeszłości przeszła 2 operacje przelotki jelit. 50 l pacjentka.

Wskazana jest diagnostyka przewlekłej biegunki na oddziale gastroenterologii w szpitalu. Lekarz POZ może wystawić takie skierowanie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.